Projektowanie stron internetowych

Naszym polem działania jest projektowanie stron internetowych, pozycjonowanie, tworzenie systemów CMS do zarządzania treścią stron. Przygotowujemy kampanie reklamowe w Google, we współpracy z agencjami reklamowymi umożliwiamy reklamę także w innych mediach.

Zarządzamy reklamami Google AdWords, tworzymy reklamy wizualne i tekstowe, dobieramy najbardziej trafne słowa kluczowe, optymalizujemy kod źródłowy pod kątem SEO, budujemy popularność marki w Internecie, prowadzimy kampanie linków sponsorowanych.

Podstawowe założenia przy współpracy

Kompetencje

Dokonując nowego wdrożenia, bardzo szczegółowo badamy potrzeby Klienta. Ekspertyzy swoje opieramy na statystykach, rzetelnej wiedzy i doświadczeniu. Każde rozwiązanie jest rozpatrywane pod względem zachowań użytkowników i efektywności spełniania założeń projektu.
Certyfikowany Partner Google - pozycjonowanie

Nasze myślenie

Rozpoczynając działalność na rynku usług internetowych zespół kreatywnych grafików i programistów przyjął sobie za cel misję tworzenia koncepcyjnie atrakcyjnych, funkcjonalnie idealnych, wizualnie intrygujących projektów stron internetowych. Stawiając sobie coraz większe wyzwania rozwijamy się, wraz z pełnym nowości i innowacji pędzącym do przodu rynkiem oferując usługi na najwyższym poziomie.

Cel działania

Naszym celem było stać się wartościowym partnerem dla marek i organizacji, pomagać im w osiąganiu celów marketingowych i biznesowych, zapewniać ponadstandardową jakość obsługi i poziom profesjonalizmu, proponować rozwiązania innowacyjne i skuteczne, a jednocześnie efektywne kosztowo.

Dlaczego warto nas wybrać?

Na pierwszym miejscu stawiamy na dobry kontakt z klientem. Każde zlecenie jest przyjmowane przez nas w sposób indywidualny. Wszelkie działania, etapy projektu są konsultowane z naszym klientem. Stosujemy się do jego uwag jak również doradzamy. Zapewnia nam to stworzenie idealnego produktu.

Nasi graficy poświęcają się godzinami na wykreowanie najlepszych projektów, które są nowatorskie, funkcjonalne i efektywne. To wszystko po to, aby nasze kampanie marketingowe trafiły do jak największej grupy odbiorców.

W zakresie naszych usług wchodzi kompleksowa obsługa zlecenia. Dbamy o realizację przygotowanego projektu, jego wykonanie i promocję w Internecie. Korzystamy z najnowszych trendów tworzenia stron internetowych, a to wszystko dzięki naszym wykwalifikowanym programistom i grafikom.

Nasz zespół, nasza firma to: pełen profesjonalizm, zaangażowanie, terminowość i pasja!

Zapytaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
lub pod adresem: biuro@cubematic.pl

  • Łukasz Gołędowski

    Łukasz Gołędowski

    tel. 503 381 907

  • Mariusz Kostro

    Mariusz Kostro

    tel. (22) 102 17 63

Wybrani Klienci

Szybki kontakt

Agencja Interaktywna
CubeMatic

biuro@cubematic.pl

tel. 503 381 907

tel. (22) 102 17 62

Formularz