Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
SRS i MX4

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Juiced, LFS, MC
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebo21
Master


Dołączył: 07 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 1:10 am    Temat postu: SRS i MX4 Odpowiedz z cytatem
mam problem mam GeForce MX 4 w SRS pisze że obsługuje tą karte graficzną ale gra się tnie czy to wina karty czy procka procka mam:
Intel(R)
Celeron(R) CPU 2.40GHz
2.41 GHz
Ramu mam:
512 MB RAM
_________________

Nokia 6630 -> RS MMC 2GB > Słuchawki Stereo > 10Gb Gier Symbian/Java 3D > Niezłe granie Razz
www.N5200.uk.pl | www.N-Site.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM MSN Messenger
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Pon Maj 30, 2005 1:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
karty ja mam athlona 2600 + i mi nie tnie ale za to mam radeona 9600 pro 256 mb też nie za mocny ale jakoś to chodzi
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
Gość






PostWysłany: Sob Lis 19, 2005 1:57 pm    Temat postu: Re: SRS i MX4 Odpowiedz z cytatem
mam ten sam problem kto wie co zrobic?? Sebo jak Ci chodzi to naisz do mnie maila fotus@wp.pl
Powrót do góry
regaciarz
Wariat drogowy


Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 677
Skąd: 16 km od Białorusi :) {Sokółka}

PostWysłany: Sob Lis 19, 2005 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
procka nie bo mam takiego samego mam coś ponad 750 ramu Cool ale za to grafike do dupy radeon 9200 128mb slr mi chodzi płynnie gdy jeżdze gdy jest dzień Smile bo jak zapada noc w slrr to sie potwornie tnie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Juiced, LFS, MC Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa