Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Linki do gier o różnych tematykach

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // HydePark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Paź 02, 2005 3:37 pm    Temat postu: Linki do gier o różnych tematykach Odpowiedz z cytatem
witam... myśle ze przyda sie topic w którym bedziemy dawac linki do gier juz sprawdzonych przez nas lub kumpla... wiadomo wyszukać gry to mały problem ale zeby ta gra chodziła to juz większy... a wiec zamieszczam tu pare namiarów na gry już przezmnie sprawdzone...
Microsoft Combat Flight Simulator 3 war ower europe - http://torrentreactor.net/view.php?id=5187237

Street LEgal Redline - http://torrentreactor.net/view.php?id=5035086

mam jescze GTR ale do póki nie znajde dobrego cracka to linka nie dam Very Happy a tak przy okazji błagam o link z dobrą grą juiced...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
tob01
Wariat drogowy


Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 1957

PostWysłany: Nie Paź 09, 2005 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
widze ze korzystasz z torrent reactor to na nim jest juiced Very Happy wpisujesz w wyszukiwarke juiced myth i masz wersje 266mb
http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5131364
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jak narazie mam szybkosc 4 kilosy.... wiec da rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Casta
Wariat drogowy


Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 1471
Skąd: Leszno CITY :D

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ile by mi mogło ściągać tą gre przy neostradzie 256 ??? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
tob01
Wariat drogowy


Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 1957

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
niewiem jakie sa parametry na neostradzie... dafn jakiego masz neta? ja mam kablowke i z torrenta jedzie mi do 16kB/s
aha i ta wersja juiced jest chyba bez filmikow jak ci bardzo na nich zalezy to mowie od razu ze (chyba) nie ma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Casta
Wariat drogowy


Dołączył: 23 Sie 2005
Posty: 1471
Skąd: Leszno CITY :D

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Aha eeee tam filmiki mam gdzieś filmiki ma działać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Pon Paź 10, 2005 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja mama tak amam taki monitoring i net mi skacze w przejawxach 3 sekundowych
od 1-3 sekund jedzie 120
od 3 do 6 jedzie 280
od 6 do 10 jedzie równe 500
mam wykupioną multimedie 128 kbs dzifne jakies ale nie narzeam... a srednią predkosc mam od 16 do 25 na sekunde chyba ze mało seedów mam Sad teraz juiced 256 mega leci mi 14 kb/s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Gość






PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
mi sie to sciagnelo i mam jeden plik rar jak go wypakuje to jest 55 plikow rar jak je wypakuje to mam jakies pliki mythc..(nr rozne)i myth instali co mam zrobic?
Powrót do góry
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
uruchom myth instal i to ci wypakuje pliki do jednego folderu... potem uruchom plik wsadowy jakis (dos)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Gość






PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
i jak to zrobilem mam tylko audio folder i w tym pare pod folderow w kturych sa pliki lub foldery
Powrót do góry
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no uruchom to i poczxekaj jakas chwile foldery beda sie pjaiwac u mnie pojawiały sie 5 minut potem uruchomisz dosa i dasz cracmka i bedzie gitez Smile gra działa bo sprawdziłem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
luki_ndg
Kierowca


Dołączył: 19 Sie 2005
Posty: 71
Skąd: NDG

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
a mi sie to wylacza i koniec i nic wiecej sie nie pokazuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Wto Paź 18, 2005 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
jesli juz to zainstalwoales i po setupie ci sie wylacza to musisz ustawic rozdzielczosc na 800 X 600 X32... albo cos ale musi byc X 32 i bedzie działać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
XDavviDX
Weteran


Dołączył: 28 Maj 2005
Posty: 366

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
to ja daje linka do zajefajnej gry Live For Speed S2, tylko 129 MB, ściągłem w jedną noc
tu macie link: http://www.torrentreactor.net/view.php?id=5158511
a tu filmik z gry: http://files.filefront.com/LFS_S2_Driftingwmv/;4179603;;/fileinfo.html
dodam ze można grać online Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger Numer ICQ
matosu
Weteran


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 442
Skąd: z Tamtąd

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja tez mam neo 256 kb/s i azereusek leci z 30 kb/s czasami 33 kb/s
a srednio gdzies tak to jakies 16 - 20 kb/s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // HydePark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa