Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
skrzynia szybko wysiada

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tob01
Wariat drogowy


Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 1957

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2005 12:53 pm    Temat postu: skrzynia szybko wysiada Odpowiedz z cytatem
Witam mam problem, bardzo szybko psuje mi sie skrzynia biegow(jest czerwona na tym schemacie) nie ze w cos udeze lub cos takiego tylko normalnie po dwoch dragach jest juz czerwona (ma 6% okolo) a naprawa jest kosztowna... wie ktos co moze byc tego przyczyną??? gre mam zpatchowana do 2_1_8 .... nie wiem o co biega.... mam samochod Duhen SunStrip 1.5 DVD z silnikiem zrobionym z czesci Shimutshibu....
PS: to moze sie przydac: nie mam chyba zamontowanego flywheel ani tej drugiej czesci co jest zaraz czy flywheel wogole tego nie mozna kupic nie wiem co jest... pomoze mi ktos? PLISS...HELP
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
tob01
Wariat drogowy


Dołączył: 24 Wrz 2005
Posty: 1957

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2005 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
odpowie mi ktos?? bo nie wiem czemu sie tak dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Wrz 25, 2005 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
eee kup skrzynie 4X4 czyli tą transport czy jakos tak... i ustaw redline na 9000
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa