Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Juiced download

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Juiced, LFS, MC
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Czw Cze 02, 2005 4:12 am    Temat postu: Juiced download Odpowiedz z cytatem
dobra gupie pytanko Smile miałem demko Juiced i bardzo mi sie spodobało, pomimo zamknietych tras... a wiec pytam sie gupio, czy można skaś z neta ściągnać za free własnie tą gierke?? Laughing Question jesli tak to prosze o podanie tej stronki, lub moze jest do sciagniecia w kazie, czy innym (byle nie dc++) ale jak tak to mówić czy działa bo raz sciagnołem jakąś gre a okazałała sie jakimś hmmmm filmem dla dorosłych robionmym przez dwóch panów Evil or Very Mad Confused Exclamation bardzo niesmaczne 5 sekund które to oglądałem :/ (bez komentarza :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
dobra znalazłem Juiced i ściągam właśnie końcówke Smile i pytanie następne gupie Very Happy jeśli coś to miałby ktoś wysłac cracka lub/i key gen?? jak coś to mój mail to dbankowski@gdynia.mm.pl Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
LuGo
Admin


Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 266
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jezeli znalazles to moglbys sie podzielic namiarami na plik :]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Wto Lip 12, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ta znalazłem, ściągnołem i się wkórwiłem!! bo pliki są na 3 płytach i ważą razem 2,5 giga i w każdym CD jest z 40 plików systemowych których nie da sie otworzyc o nazwie jhlm-juia.r35 np.... albo jhlm-juib.r12 np na drugim CD a na trzecim to samo tyle ze jhlm-juic.r20 np... jak ktos wie co z tym zrobic zeby dzilalao ... mzoe na cos wrzucic czy cos?? bo jest na kazdym tez plik bootwist ale jak gho przez wion rara itp odpalałem tro nie chciało pójść Sad pomocy a namiar http://www.torrentportal.com/torrents-details.php?id=41738 to chyba to ale nie jestem pewien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Gość






PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Ja mam iso z emule 3cd zadnych problemów
Powrót do góry
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Sro Sie 17, 2005 11:28 am    Temat postu: FUCKIN HELP ME! ;) Odpowiedz z cytatem
siemax teraz ja poterzebuje pomocy... sciagam Juiced (znowu bo poprzednio przypadkiem wykasowałem Razz) mam juz sciagnietego cracka na holdolum itd tyle ze mam przeplyw 0 na sekunde a na minute jescze mniej wiec podziel sie ktos dobrym namiarem na dobrego torenta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Juiced, LFS, MC Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa