Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Gra się tnie - Jakiś patch ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JSM
Master


Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 149
Skąd: Złotów

PostWysłany: Pią Lis 30, 2007 4:45 pm    Temat postu: Gra się tnie - Jakiś patch ? Odpowiedz z cytatem
Witam !

Wszędzie gdzie nie grałem w tą grę zawsze się zacinała. Zaczynając od słabych do mocnych kompów wszędzie tak samo...

Jest jakiś patch aby usunąć do niedociągnięcie ?
_________________
> > > > VW FAN < < < <
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
DjEverGreen
Weteran


Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 273
Skąd: Płońsk

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 9:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no niestety ta gra ma strasznie kiepski silnik graficzyny i od cholery bledow wiec niestety Sad ale juz nowe kompy sobie spokojnie radza z mocno zmodowanymi grami
_________________



www.djevergreen.xt.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
JSM
Master


Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 149
Skąd: Złotów

PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Aż za słabe kompa to nie mam, i za mocny też nie jest. Jak mam dużo modów chodzi tak samo jak na oryginalnych opcjach. Właśnie czytałem że minusem tej gry jest właśnie słaby silnik graficzny. Np. NFS Underground 2 chodzi na maxymalnych ustawieniach, a nie ma co porównywać NFS U2 do SLRR... Więc myślałem że ktoś uporał się z tym problemem...
_________________
> > > > VW FAN < < < <
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa