Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Poczeba pomocy z i6 !!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adex16
Kursant


Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 13
Skąd: Police k.Szczecina

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 11:21 am    Temat postu: Poczeba pomocy z i6 !! Odpowiedz z cytatem
Mam patcha 2.1.9 w szystkie części ale nadal nie mogę wyścignąć tych z ROC!! Mam 800 ileś koni!!! więc jak to zrobić aby ich prześcignąć!!

A może ktoś wie jak zrobić żeby było więcej koni???

jak tak to proszę pisać na adex16@interia.pl i wysyłać również pliki dzięki którym to się uda

THX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gulun
Specjalista


Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 203
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no ja bym ci mógł wysłać kilka plików jak chcesz pisz gg8959333
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger
ZioM
Specjalista


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 237

PostWysłany: Wto Paź 19, 2004 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Oj LOLKI Razz w ROC liczą sie umiejetności kierowcy a nie konie Razz ja miałem 900 koni i jakoś udało mi si przejść bo umiem jezdzić Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Adex16
Kursant


Dołączył: 09 Sie 2004
Posty: 13
Skąd: Police k.Szczecina

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
No widzisz! Ty miałeś 900 koni a ja 800! TO JEST DUUUUUUUUŻA RÓZNICA!!!!!!!!!
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ZioM
Specjalista


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 237

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Auto miało 900 koni Very Happy ale i tak ich niewykorzystywało większy nasick połóż na przyczepność i na dobre prowadzenie wozu Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gulun
Specjalista


Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 203
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Paź 23, 2004 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no fakt ziom ma racje więcej niż 400 koni wy nie wyożystaćie bo oponki nie dają rady a po mieście nie da rady z większą mocą mykać
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa