Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Jest turbo do silnika ośmiocylindrowego?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzikowicz
Kursant


Dołączył: 05 Kwi 2005
Posty: 10

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2005 1:57 am    Temat postu: Jest turbo do silnika ośmiocylindrowego? Odpowiedz z cytatem
Jest turbo do silnika ośmio i sześcio cylindrowego? Co w tych silnikach idzie rasować Question Question Question Question Question
_________________
Na GAZIE !!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM
Danielo
TuningFiles


Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 101
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2005 6:10 am    Temat postu: Re: Jest turbo do silnika ośmiocylindrowego? Odpowiedz z cytatem
Adzikowicz napisał:
Jest turbo do silnika ośmio i sześcio cylindrowego? Co w tych silnikach idzie rasować Question Question Question Question Question

Laughing Sory za skojarzenie i za wulgarne zwroty ale zajebalo mi tu wiejskim tuningiem( Co w tych silnikach idzie rasować ) hehe moze zaczne od poczatku a wiec do silnika V8 jest kompresor a do silnikow i4 i V6 sa sprezarki(turbosprezarki) co do "rasowania" Laughing silnika to mozna modyfikowac prawie wszystko (mozna wszystko ale w plikach) mysle ze udalo mi sie wyjasnic kilka spraw Smile Pozdro !

PS: Nie bierz sobie do serca tego co napisalem na poczatku Cool poprostu trzeba jakos zwracac uwage na to co chce sie napisac w zakladanym poscie tak zeby to mialo "rece i nogi" bo inaczej na forum zrobi sie ladny smietnik i przy okazji jeszcze forumowicze moga zjechac po berecie Very Happy
_________________
=NIECH MOC BEDZIE Z WAMI=
nr gg: 4140963
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Gulun
Specjalista


Dołączył: 10 Wrz 2004
Posty: 203
Skąd: Toruń

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2005 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
och te zamiwszchłe czasy w których ja też zadawałem soebie takie dziwne pytania Cool
_________________
YoYo madafucker
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa