Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Wgrane nowe samochody sie nie pojawiają

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fatrix



Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 1
Skąd: Tarnow

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 5:01 pm    Temat postu: Wgrane nowe samochody sie nie pojawiają Odpowiedz z cytatem
mam slrr 2.3.0.le i mam dziwny proble poniewaz dogralem sobie dwa samochody i jeden z nich wogole w zaden sposob nie jest dostepny a co dziwne czesci jego wyposazenia sa dostepne...czy moze mi ktos pomoc???
_________________
I live for Street Legal
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regaciarz
Wariat drogowy


Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 677
Skąd: 16 km od Białorusi :) {Sokółka}

PostWysłany: Wto Maj 29, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
należy go szukać aż do skutku Razz
_________________

a mam tylko osiedlówke 256kb/s i zewnetrzne ip Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Jin Kazama
Kierowca


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Ciechanow

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
no ja kiedys musialem szukAC 2 dni i znalazlem a jak juz \znalazlem to byly non stop pozdro Very Happy
_________________

TEKKEN 5 FANATIC
COUNTER-STRIKIE FANATIC
SLRR FANATIC
TEKKEN 3 TAG 5 ONLINE PLAYER
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
MSK!
Weteran


Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 310

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
może załóż nową karierę? ja długo szukałem hotroda Dave'a, a gdy nową karierę dałem, to od razu był w salonie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba9449



Dołączył: 13 Paź 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
A ja mam taki problem...
Powstawiałem kilka samochodów, wiekszość się pojawiła jak trzbea, ale malucha i wranglera nie mogę znaleźć już ponad pół roku... Samochody były wstawione od początku gry Wink
Przez przypadek usunąłem seryjny samochód Hauler's SmallDuty, wstawiłem jeszcze raz i także go nie mogę znaleźć... Jest jakaś rada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jin Kazama
Kierowca


Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 82
Skąd: Ciechanow

PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ich nie mozna znalesc specjalnie w archiwom malucha i wranglera sa dane save trzeba je wkleic do folderu z twoia kariera jak bys nie wiedzial to katalog twojej gry/save/carrer/twoja ksywka/i tam wlklejasz a tak wpogule nie odswiezaj dawnego TEMATU Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
_________________

TEKKEN 5 FANATIC
COUNTER-STRIKIE FANATIC
SLRR FANATIC
TEKKEN 3 TAG 5 ONLINE PLAYER
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa