Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Carbon Performance

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Elwood
Kierowca


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 74
Skąd: Lubicz

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 3:03 pm    Temat postu: Carbon Performance Odpowiedz z cytatem
Ostatnio zdenerowowalem sie grajac w prawie seryjnego SLRR, mial tylko moj jeden dodatek stuningowany przezemnie silnik I6 do einvagena. Zaczelo mnie nudzic wjezdzanie w drzewo, bande, sciane itd. wiec postanowilem zrobic mod Carbon Performance. Polega to na przerobieniu plików java aby sterowność, predkośc, przyspieszenie itd. sie poprawilo. Czy nie denerwuje cię naped na 4 kola? Mnie tak a na seryjnych mcpersonach koles macha kierownicą jezeli posiadamy naped na tyl. Zmodowalem wahacze, sprezyny, amortyzatory i tarcze na lepsze. Pierwsze wrazenia z jazdy - SUPER! Od 0 do 400 nie ma najmniejszego ruchu kierownicą! Spręzyny o wysokości 6.5 i 5.9 twarde zapewniają wygodę a amortyzatory gazowo-olejowe dbają o komfort jazdy 6 i 8 tloczkowe zestawy hamulcowe dbają o blokowanie kola nie ma bata, kola blokuje bezproblemu i przod i tyl. Niestety felgi lub jakis inny wspolczynnik zadzialal na moj mod i machanie kiera powrocilo... Cały czas mod jest testowany, zawieszenie prawie gotowe poprawie mc persony i bedzie dobrze... No więc proszę o wypowiedzi...
_________________
Skinder Rally 2Tech - Moja stronka, w krótce nowa szata graficzna, logo i ankieta. Zapraszam na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
TyrexVasim
Weteran


Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 219

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Jakies fotki zapodasz? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
nie ma sie zbytnio co wypowiadać ale pomysł dobry..pozatym czemu Carbon ? Neutral
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
Elwood
Kierowca


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 74
Skąd: Lubicz

PostWysłany: Wto Lip 11, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hmm, najpierw mialem slabe hamulce w wozie, no to do daty hamulcow patrzec jakie są typy bo jak edytowalem to nie czailem zabardzo, i patrze a tu pisze ze steal, cos tam jeszcze i CARBON. No to wybralem black staff i inne najlepsze ale jak ustawic ile cylinderkow ma byc? Pacze a tam pisze brake pistons itd. Znalazlem zrobilem hample. Ale macha kierą... Zrobie mcpersony zrobilem... A moze jakis caly pack tych bajerów? Tylko jaka nazwa? I dzieki przerobce hamulcow wymyslilem Carbon Performance. Narazie jeszcze nie dzialalem z mcpersonami, ale miejmy nadzieje ze sobie poradze... Fotek nie dam bo w wygladzie sie nic nie zmienilo chociaz moglo by gdybym umial obsluzyc 3dsm albo mial jakiegos importera z zmoda... Ogolnie jest to tylko przerobka zawieszenia z einvagen 110 GT, nie wiem jak z addonem bo silnik wiem jak ale nie wiem jak hamulce... Pokombinuje jeszcze z częsciami mechanicznymi ale pod specialny silnik i6 (nie gadac ze zwinalem Davidowi bo tak nie jest). Miejmy nadzieje ze machanie kierownicą jest spowodowane typem felg(?) poniewaz jak mialem zalozone devil sport nie bylo problemu a na baiern DTM juz niestety się skomplikowaly...
_________________
Skinder Rally 2Tech - Moja stronka, w krótce nowa szata graficzna, logo i ankieta. Zapraszam na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Kamilek
Wariat drogowy


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 914
Skąd: Rzeszów Is The City Of Drift Racing

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
bo felgi baiern dtm sa niskoprofilowe zreszta zawsze na wyscigach jezdzilem tylko zwyklymi oponami[nierzuca tak]
_________________


Siemens Sx1 Ice Blue...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Elwood
Kierowca


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 74
Skąd: Lubicz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Hmm, jakos nic nie przychodzi mi do glowy, dlaczego nie dziala itd. Wystarczy wam napęd 4x4? Będę się zabierał za silnik teraz, jeżeli mogl by mi ktos powiedziec w jakim RPK szukac hamulcow, sprezyn i amortyzatorow? Bo jest RPK eingine, wheels, mufflers, i inne ale nie ma running_gear... Co jest?
_________________
Skinder Rally 2Tech - Moja stronka, w krótce nowa szata graficzna, logo i ankieta. Zapraszam na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wichur
Zawodowiec


Dołączył: 28 Lip 2005
Posty: 672
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
w parts.rpk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Elwood
Kierowca


Dołączył: 07 Sty 2006
Posty: 74
Skąd: Lubicz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2006 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
:)Dzieki za rade, teraz moze beda addonowane hampelki... Razz
_________________
Skinder Rally 2Tech - Moja stronka, w krótce nowa szata graficzna, logo i ankieta. Zapraszam na forum!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa