Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
silnik V8 DHL !!! jak ustawić ??? coś chyba z paliwem !!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atomic99
Kursant


Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 20

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2004 1:12 pm    Temat postu: silnik V8 DHL !!! jak ustawić ??? coś chyba z paliwem !!! Odpowiedz z cytatem
jak ustawić coś takiego w silniku od DHL`a



silnik jest cały złożony i wyskakuje coś takiego
a w ustawieniach dolotu poaliwa nie można poniżej 8 zejść
JAK TO USTAWIĆ ???

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZioM
Specjalista


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 237

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2004 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
sprubuj wymienic cylinder heads pistons i connecting rods no i najpierw daj 16 a nie 8 na wtrysku paliwa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
atomic99
Kursant


Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 20

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2004 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ale czemu mam coś wymieniąc
wszystkie części są orginalne od DHL`a to chyba powinno działać

a jak mieszanke ustawie na max to też nie mogę jechać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danielo
TuningFiles


Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 101
Skąd: Jelenia Góra

PostWysłany: Pon Wrz 06, 2004 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Tutaj nic nie darady zrobic oprocz wymiany walu na oryginalny od DHL mialem taki sam problem nic tu nie da zmiana mieszanki paliwowo-powietrznej. Dam sobie lape uciac ze masz wlozony "long storker" a z nim nic nie zrobisz poprostu to jest chyba blad gierki i ta czesc nie wspolpracuje z innymi tak samo jest z "short pistons " (czy jakos tak) one tez nie pasuja do oryginalnych czesci a z ulepszonymi wogole nie wspolpracuja.Jedyne slowo jakie mi sie nasuwa na jezyk to jest LIPA !!! Nie wiem moze sie myle moze jest jakis inny sposob ale raczej nie ma pamietam ze raz udalo mi sie tak poskladac silnik ze mial taka sama pojemnosc jak twoj ale sie wyswietlal komunikat ze silnik "nie jest w kondycji do pracy " sprawzdalem rozne mozliwosci i nie doszukalem sie przyczyny tego problemu :(POZDRO !!!!!!!!!!
_________________
=NIECH MOC BEDZIE Z WAMI=
nr gg: 4140963
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Pomoc - Problemy z grą Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa