Forum Street Legal Redline & Racing
Strona główna Rejestracja Zaloguj Profil   Szukaj na Forum  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
panie i panowie :) mamy skylina!! :D
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 9:37 am    Temat postu: panie i panowie :) mamy skylina!! :D Odpowiedz z cytatem
gartuluje ludziom z GOMU :] mamy skylina i jest piekny dostajemy nowy silnik itp Very Happy panizej zamieszczam fotke Very HappyVery HappyVery Happy [img=http://img218.imageshack.us/img218/6500/skyline3vk.th.png]
po Save zgłaszać sie do mnie lub do Wiśniaka (on go znalazł :]) ale ja chetnie wyśle Very Happy może by go zamiescic w download bo to jest wóz zrobiony na baiernie gtIII chyba Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
nie mozemy go zamiescić jakto dopieor jest beta i wogóle to po co akładasz ten temat jak już w innych to powiedziliśmy ;)jak wyjdzie wersjafinal to go zamiescimy Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
mAKU
Wariat drogowy


Dołączył: 09 Gru 2004
Posty: 629
Skąd: się biorą dzieci?

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
oł jee! jest skyline tylko beta Sad

BTW Wy będziecie zamiesczać rzeczy z gom team w downloadzie? Bo tam trzeba mieć co najmniej 5 postów żeby można ściągnąć Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
zakłądam po to zeby lolki nie musialy szukać (Ci nowi) a tu ładnie i widocznie ładny temat że jest Very Happy a na wersje finalną mozna chyba poczeka,c dłuuuugi czas DVery HappyVery Happy Very Happy ale chociaż save można załączyć Very Happy na downloadzie bo trudno go znaleć w showroom a mozna byteż xzrobić taki dzinx żeby zamiescić adresy zeby sciągnać Very Happy ja na GOM jestem zabanowany a ktoś mi wysłał na gg adres i sie ściągło Very Happy (skyline sie wie Twisted Evil )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja Ci wysłałem linka Razz do skyline Very Happy anoi tka Borysem my zamieszczamy w downloadzieto co jest na g.o.m myślisz skad te wszystkie auta mamy Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Sob Lip 30, 2005 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ba to trza wszystkie co działaja z GOM'u zamiescić Very Happy ale takid ział na Savy tez by sie przydał Smile by sie zamieszcalo savy do tych wozów co trdno znaleźć w showroom itd... te żadkie np baiern GTIII nonus gt2 GTLE itp albo jakies fajen painworki Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Wichur
Zawodowiec


Dołączył: 28 Lip 2005
Posty: 672
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Skyline jest bardzo ładny, podoba mi się wykonanie modelu, jak i wykonanie nowych, dodatkowych części do silniku. ocena 10+/10 Smile

Po plikach SCX widziałem ze jeszcze są częsci audio Smile moze w wersji "Final" dokończą te elementy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
phi 10+/10??!! wichur ale niezgadzam sie z tą rangą... skyline wykracza poza wszytkie oceny..., on jest jak bóg wśród samochodów Very HappyVery Happy seryjnemu skyline'owi może dorówna ć i przerosnąć go jedynie pieknie stuningowany skyline!! Very Happy ocen wg mnie to prezydent wśród samochodów :] Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Wichur
Zawodowiec


Dołączył: 28 Lip 2005
Posty: 672
Skąd: Gdansk

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
dafn napisał:
phi 10+/10??!! wichur ale niezgadzam sie z tą rangą... skyline wykracza poza wszytkie oceny..., on jest jak bóg wśród samochodów Very HappyVery Happy seryjnemu skyline'owi może dorówna ć i przerosnąć go jedynie pieknie stuningowany skyline!! Very Happy ocen wg mnie to prezydent wśród samochodów :] Twisted Evil



10+ oznacza ponad 10 do nieskończoności Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
model jest dobry tylko że to auto ma dużobłędów w skryptach no ale ważne że mniej wiecej dobrze chodzi mnei osobiscie się podoba tylko ten silnik bo skyline jakskyline nie przepadam zatym wozem Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
nie bluźnij chłopie no CIe grom z czarnego nieba pieredyknie Very Happy Skyline żądzi Very Happy jak bedzie mnie stać to go kupi i zoaczycie jak go stuninguje :Very HappyVery HappyVery HappyVery HappyVery Happy minimum 600 koni Very Happy (co do Skylina nie jest trudne Very Happy modyfikacja mała turbo nowy układ wydechowy mały chip tuning i już jest 500) fakt troche błędów jest ale jak dla mnie i tak bombva Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy jakies neony by sie przydały do niego Rolling Eyes da sie je zrobić jakos??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ja se zrobie Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy podsunołęś mi dobry pomysł ale i takbede musiał czeaćna dawida ażmi je scryptuje i da jako add on do kyline Very Happy Razz dobrypomysł dafn:Da codo tego to ja tam wole jakieśbardziej elegancie autka typu BMW M5 E39 Smile lub jakieś Volvo Smile najlepiej to S60 R
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ech ja nie lubie BMW pewnie dlatego ze drechy sie w nim zawsze woz.a... pozatym nieprzepadam za limuzynami ... owszem są fajne itd i wygodne ale jedzie sie nimi jak tramwajem.... wogule nie czuć ze prowadzisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Sadza
TuningFiles


Dołączył: 30 Sty 2005
Posty: 1571
Skąd: Imielin

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
hehe moja się tamnie prowadzi jak tramwaj jak masz 5litrowy silnik i 400 koni podmaską to mazrywa lepszego niż niektóre sportowe Very Happy a dresów to i ja nielubie RazzRazz ale limuzynami się lubie wozić Smile sportowe sąfajne ale musząbyćteżfajnei zrobione Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer ICQ
dafn
Drag Master


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 1755
Skąd: ...spójrz za siebie... BU!!! =8)...

PostWysłany: Nie Lip 31, 2005 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem
wiesz ja osobiście posiadam Mitsubishi Eclipse Cabrio (na live) i prowadzi sie bardzo dobrze chociaż za czesto nim nie moge jeździc (brak prawka i słaba żywotnmosć silnika bo turbo wjebane) a jak wóz ma miekie zawieszenie to aż mi sie zygać cghce a taki skyline Very HappyVery HappyVery Happy: mioodzio Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Yahoo Messenger Numer ICQ
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum STREET LEGAL Strona Główna // Modyfikacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

 

Regulamin forum © 2023 Copyright Street Legal Forum | Pogotowie Hydrauliczne Warszawa